З питань працевлаштування звертатись до Департаменту з управління персоналом АТ «НВО «Созидатель»:

+380 (95) 365-58-58

Резюме направляти на e-mail: sdo@sozidatel.dp.ua (у графі тема прохання вказати найменування посади)

Предметом особливого соціального піклування НВО «Созидатель», безумовно, є співробітники. Компанія прагне забезпечити своїм працівникам безпечні та максимально комфортні умови праці, створити перспективи для професійного та особистісного зростання, допомогти у вирішенні життєвих проблем, що виникають.

Для покращення житлових умов співробітників та членів їх сімей Компанія розробила та успішно реалізує програму будівництва житла, а також корпоративну програму іпотечного кредитування. Компанія постійно здійснює фінансування заходів, спрямованих на охорону здоров’я та підтримку здорового способу життя, створення умов для повноцінного відпочинку.

НВО «Созидатель» зацікавлене у професійному розвитку своїх співробітників та надає перспективним спеціалістам та менеджерам всі умови для переходу в ті підрозділи Компанії, де їх потенціал може розкритися найповніше.

У НВО «Созидатель» прийнято Генеральний колективний договір, що регулює соціально-трудові відносини на підприємстві, а також Кодекс ділової етики, де описано норми поведінки працівників Компанії, які сприяють її ефективному розвитку.