Новий офіс на Яворницького

Будівля офісно-ділового центру розташована в історичному центрі міста в районі перетину головних центральних міських магістралей проспекту імені Дмитра Яворницького та вулиці Фабра. У безпосередній близькості на проспекті Д.Яворницького знаходиться Дніпровський академічний театр опери та балету.

Оздоровчий центр розташований на 1-му поверсі включає комплекси двох саун, басейн, зали аеробіки, фітнесу, тренажерні, масажну, солярій, фітнес-кафе та допоміжні приміщення.

Офісні приміщення займають з 2-го по 10-й поверхи та обслуговуються трьома сходово-ліфтовими блоками. Для комфортного обслуговування вертикальний транспорт передбачений у складі: 3-х панорамних ліфтів вантажопідйомністю 1000 кг, 3-х пасажирських ліфтів вантажопідйомністю 630 кг, 1-го вантажопасажирського пожежного ліфта вантажопідйомністю 1000 кг.

Важливу роль в ансамблі будівлі відведено панорамним ліфтам, з яких розкривається панорама міста у бік проспекту Д.Яворницького та річки Дніпро.

Готель займає у проєктованій будівлі верхні 11-14 поверхи, з вікон та лоджій яких розкривається вся панорама центральної частини міста.

Проєктом благоустрою території передбачено використання існуючих в’їздів у квартал з боку пр. Яворницького та з боку вул. Сєрова для під’їзду до проєктованого офісно-ділового центру. Проєктом озеленення території передбачено висадження квітників із багаторічників у декоративні квіткарні.